27.05.2022 | 14:26

Під керівництвом міського голови Сергія Ананка відбулося засідання виконавчого комітету на якому розглянули 12 питань порядку денного.

Члени виконкому прийняли рішення про надання матеріальної допомоги жителям міста Сміла та  особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, затвердили висновки органу опіки та піклування, розглянули питання розміщення реклами, схвалили Програму поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження служби на 2022-2023 роки. А також, затвердили кандидатури Шавкун О.Г., до присвоєння почесного   звання України «Мати-героїня» та прийняли рішення нагородити відзнакою виконавчого комітету Смілянської міської ради –  медаллю «За особистий внесок у розвиток міста» Даценка П.І.

З детальним порядком денним та рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

__.__.2022 о ____________.

субота-неділя 9:00 до 16.00