ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

06.08.2020 | 16:03

У Київському Палаці Спорту проходить Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Це найбільш рейтингова та широкомасштабна освітня виставка в Україні.

Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України поставили за мету об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти.

Під час виставки проведено низку науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, експертних дискусій, педагогічних коучингів, дискусійних панелей, тренінгів.

До участі запросили заклади освіти та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.

Заклади освіти Черкащини на чолі з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» взяли активну участь у виставці та були відзначені нагородами за номінаціями:

1.Міжнародне співробітництво як важливий фактор конкурентоспроможності української освітньої системи.

– Перша міська гімназія Черкаської міської ради отримала – золота медаль.

2. Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти.

- Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Великий Хутір Великохутірської сільської ради Драбівського району – золота медаль;

– Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради – бронзова медаль;

– Дмитрівський навчально-виховний комплекс «загальносвітня школа І- ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради – срібна медаль;

– Золотоніський районний будинок дитячої та юнацької творчості – бронзова медаль;

– Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Золотоніської міської ради – срібна медаль;

– Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради – золота медаль;

– Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради – срібна медаль;

– Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Христинівської районної ради – срібна медаль;

– Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради – срібна медаль.

3. Комплексна підтримка дитини з особливими потребами як умова успішної реалізації інклюзивної освітньої політики.

– НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради Черкаської області – золота медаль;

– Хутірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради – золота медаль.

4. Упровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти.

– Комунальний заклад «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» Іркліївської сільської ради – золота медаль;

– Коврайський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» імені Г.С. Сковороди Плешканівської сільської ради Золотоніського району – золота медаль;

– Подільський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради – срібна медаль.

5. Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти

– Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради – золота медаль;

– Степанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Драбівської районної ради – срібна медаль.

Загалом заклади освіти області отримали 8 золотих, 7 срібних і 2 бронзові медалі.

КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» нагороджений Почесною відзнакою Гран-прі «Лідер післядипломної освіти» і золотою медаллю.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

24 вересня

14:30 - чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала