Закрити

 

 

АКТУАЛЬНІ АУКЦІОНИ З ПРИВАТИЗАЦІЇ ТА ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

До уваги суб'єктів підприємництва та мешканців міста Сміла!

Актуальний перелік оголошених аукціонів з приватизації та оренди комунального майна, які заплановані в травні 2022 року. За довідками звертатися в управління економічного розвитку за телефонами: 20-41-41, 2-04-09.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ОБ"ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ - комунальна частка в розмірі 49% статутного капіталу  ТОВ «Екран Плюс»

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

 

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СМІЛЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обговоренні проекту Стратегії економічного розвитку Смілянської міської територіальної громади, розробленого спільно з експертами Київської школи державного управління ім. С. Нижного.

Презентація проекту та обговорення відбудуться 16 лютого у Міському Будинку Культури (вул. Соборна, 100) з 1200 год.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Захід буде проведено з дотриманням всіх карантинних обмежень. Учасникам просимо мати сертифікат про повну вакцинацію або негативний ПРЛ - тест на відсутність СОVID - 19. 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОДАЖУ  ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОДАЖУ  ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Оголошені аукціони з продажу об’єктів комунальної власності  (мала приватизація), які проводяться в січні 2022 року:

До відома смілян! Оголошені аукціони з продажу об’єктів комунальної власності  (мала приватизація), які проводяться в січні 2022 року:

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ "СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ"

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки по проекту «Стратегія економічного розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2030 року»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ»

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки по проекту «Стратегія розвитку Смілянської міської територіальної громади до 2030 року»

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОДАЖУ  ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОДАЖУ  ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ НА ПРАВО ПРОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ – ЧАСТИНИ ДИМОВОЇ ТРУБИ ТА ТЕХНІЧНОГО МАЙДАНЧИКА КОТЕЛЬНІ № 25, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 8,0 КВ.М ЗА АДРЕСОЮ М. СМІЛА, ВУЛ. МАЗУРА, 34

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ НА ПРАВО ПРОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ – ЧАСТИНИ ДИМОВОЇ ТРУБИ ТА ТЕХНІЧНОГО МАЙДАНЧИКА КОТЕЛЬНІ № 25, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 8,0КВ.М ЗА АДРЕСОЮ М. СМІЛА, ВУЛ. МАЗУРА, 34

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

___._____. 2022 року

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн