Закрити

Матеріали проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації 22.02.2024

Матеріали проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації на місцевому рівні - проект «Детальний план території частини території по вул. Мазура, 2 в м. Сміла Черкаської області ЗАТ ТВП  «Укрторгбудматеріали», що відбулися 22.02.2024.

Перелік учасників громадських слухань/Завантажити файл/

ПОВТОРНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні – проект «Детальний план території частини території по вул. Мазура, 2 в м. Сміла Черкаської області ЗАТ ТВП «Укрторгбудматеріали»

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні – проект «Детальний план території частини території по вул. Мазура, 2 в м. Сміла Черкаської області ЗАТ ТВП  «Укрторгбудматеріали»

ПОВІДОМЛЕННЯ

Матеріали проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації 08.01.2024

Матеріали проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації на місцевому рівні - проект «Детальний план території, обмеженої вул. Незалежності, вул. Ольги Павловської та прибережною захисною смугою річки Сріблянка у м. Сміла Черкаської області з метою розміщення садибної житлової забудови", що відбулися 08.01.2024.

Перелік учасників громадських слухань/Завантажити файл/

ПОВТОРНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні – проект «Детальний план території, обмеженої вул. Незалежності, вул. Ольги Павловської та прибережною захисною смугою річки Сріблянка

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні – проект «ДПТ, обмеженої вул. Незалежності, вул. Ольги Павловської та прибережною захисною смугою річки Сріблянка у м. Сміла"

ПОВІДОМЛЕННЯ

Матеріали проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації 17.08.2023

Матеріали проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації на місцевому рівні - внесення змін до детального плану території, обмеженої межами земельних ділянок автозаправної станції ТОВ "ЕНДЖЕЛ КЕПІТАЛ" та автомийкою Онопрієнка В.І. та Норіна О.В. по вул.Незалежності з метою розміщення постів автомийки та реконструкції існуючої станції технічного обслуговування із збільшенням параметрів забудови земельної ділянки у м. Сміла Черкаської області, що відбулися 17.08.2023.

ПОВТОРНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення - проект внесення змін до ДПТ обмеженої межами земельних ділянок автозаправної станції ТОВ «ЕНДЖЕЛ КЕПІТАЛ» та автомийкою Онопрієнка В.І. та Норіна О.В. по вул. Незалежності

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні – проект внесення змін до ДПТ, обмеженої межами земельних ділянок автозаправної станції ТОВ «ЕНДЖЕЛ КЕПІТАЛ»

 ПОВІДОМЛЕННЯ

Матеріали проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації 31.05.2023

Матеріали проведення громадських слухань що відбулися 31.05.2023, щодо проєктів містобудівної документації на місцевому рівні:

- детальний план території, обмеженої вул.Соборною, межею міста та лінією садибної забудови домоволодіння № 3 по вул. Соборній у м. Сміла Черкаської області;

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

12.04.2024 о 8.30 - чергове засідання виконавчого комітету 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога