Гурби-Антонівці” – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб учасники живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

Цьогорічна гра присвячена відзначенню 75 – річчю бою під Гурбами, у програмі передбачено  проведення поминальних заходів, історичної реконструкції та інші заходи щодо вшанування Героїв бою.

Запрошуємо взяти участь у заході з 2 травня по 5 травня 2019 року представників молодіжних центрів, громадських організацій та молоді, зацікавленої в заходах національно – патріотичного виховання.

Детальна інформація на сайті:

hhttps://www.faсebook.com/gurby.org.ua/

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту