15.02.2021 | 11:40

13 лютого відбувся традиційний відкритий міський шашковий турнір пам’яті Віктора Муровцева. Гостинно приймав учасників турніру фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ст. ім. Т. Шевченка. Змагання відбулися за ініціативи Олександра Ібрагімова і сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту. Головний суддя змагань -Іван Науменко.

Позмагатися в майстерності шашкової гри приїхали 12 шашкістів із Черкас, Чигирина, Олександрії та Сміли. На відкритті змагань усіх присутніх привітав директор фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Олександр Говденко. Він зазначив, що ВікторМуровцев був фанатом гри в шашки й здійснив вагомий особистий внесоку розвиток та популяризацію шашок у м. Сміла.

Змагання проходили за коловою системою. Турнір видався цікавим і напруженим. Учасники змагань наполегливо боролися за призові місця. Запекла боротьба точилася на кожній дошці, в кожній партії.

Відповідно набраних очок місця розподілилися так:

- серед жінок:

І місце – Волицька Тетяна (м. Черкаси);

ІІ місце – Гончарова Катерина (м. Олександрія).

- серед чоловіків:

І місце – Степаненко Петро (м. Сміла);

ІІ місце – Горний Володимир (м. Чигирин);

ІІІ місце – Проценко Юрій (м. Черкаси).

Переможці та призери турніру нагороджені медалями та грамотами.

Вітаємо переможців! Бажаємо майбутніх успіхів та перемог в шашковій грі!

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

23 червня

14:30 Засідання виконавчого комітету (мала зала Будинку рад)

24 червня