14.04.2021 | 16:49

14-го квітня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася позачергова  сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 27 депутатів.

Присутніми одноголосно підтриманий проект рішення щодо прийняття на баланс КНП «Смілянська міська лікарня» основного засобу, адже в умовах сьогодення, як ніколи актуальним є питання сучасної діагностики.

З балансу управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації на баланс міської лікарні, в приймальне відділення передано ультразвукову діагностичну систему MyLab Sigma на загальну суму 1 775.0 тис.грн.

MyLab SIGMA - багатофункціональний портативний ультразвуковий апарат для повсякденної практики, що поєднує в собі інноваційні технологічні розробки, клінічно перевірені методи і мобільність.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU