15.04.2021 | 11:30

В малій залі Будинку рад під головуванням першого заступника міського голови Олександра Лисенка відбулося засідання адміністративної комісії.

Секретар комісії Людмила Зайвенко ознайомила присутніх із змістом 19 протоколів, які складенні відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме порушення правил благоустрою міста.

За результатами засідання адміністративної комісії складено постанови про накладання адміністративного стягнення.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU