26.01.2021 | 08:24

В малому залі Будинку рад під головуванням Марини Федоренко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій.

Присутні опрацювали проекти рішень щодо оптимізації і затвердження структури, загальної чисельності Смілянської міської ради та її виконавчих органів, Положення про виконавчий комітет Смілянської міської ради.

Членами комісії погодженно та рекомендовано на затвердження сесії текст Звернення депутатів міської ради до Кабінету Міністрів України щодо тарифної політики на енергоносії.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU