Закрити
22.06.2017 | 14:43

ДРВ.jpg                                  ЦВК.jpg

 

Прийом громадян:

понеділок - четвер з 08.00 год. до 17.00 год.

п'ятниця з 08.00 год. до 15.45 год.

обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год. 

Тел./факс (04733) 2-02-95

 

Місцезнаходження:

20701, м.Сміла, Черкаська обл.,Україна,

вул. Незалежності, 37 каб.6,

І поверх(ліве крило) 

Е-mail: vdrv_smila@ukr.net  

 

Посада

Прізвище, ім'я, по батькові

Начальник відділу

Хоменко Олена Вікторівна

Головний спеціаліст

Живолуп Володимир Васильович

Оператор ПК

Шаповалова Ольга Андріївна

Оператор ПК

Голуб Олена Василівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів.

Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є: 

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території м.Сміла;

2) складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевої ради, міського голови, всеукраїнських та місцевих референдумів.

            Відділ ведення Державного реєстру виборців (далі - відділ ведення Реєстру) здійснює щомісячне поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, що надаються установами та організаціями, визначеними ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”:

  • Смілянський районний відділ управління Державнної міграційної служби України в Черкаській області — зміна ПІБ, зміна МН або ДН, набули громадянства України, громадянство припинено;
  • Смілянський міський відділ Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області — померлі;
  • Військові частини — прибули в в/ч військовослужбовці строкової служби, вибули з в/ч;
  • Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради — нездатні самостійно пересуватись;
  • Смілянський міськрайонний суд в Черкаській області — визнані недієздатними, скасовано недієздатність;
  • Відділ Державної реєстрації виконавчого комітету Смілянської міської ради — виповнилось 18 років, зареєстровані в АТО, знятті з реєстрації.

Не зволікайте, не чекайте дня виборів!
Перевірте актуальність інформації про себе в Державному реєстрі виборців вже зараз!

 

Особистий кабінет виборця

        Завдяки цьому сервісу будь-яка особа, не виходячи з дому, може перевірити дані про себе у реєстрі і вже потім, за необхідності, звертатися до відділу ведення реєстру для виправлення помилок, якщо вони є. Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в реєстрі, але й повідомляє адресу вашої виборчої дільниці.

        Таким чином, сервіс «Особистий кабінет виборця» дозволяє кожному легко та комфортно перевірити дані про себе, що однозначно може позитивно позначитися на якості списків виборців.

        Наразі через «Особистий кабінет виборця» можна отримати тільки інформацію про включення або невключення до Державного реєстру виборців. У разі невключення необхідно безпосередньо звернутися до органу ведення реєстру за місцем реєстрації.

        Хочеться звернути особливу увагу тих виборців, яким сповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія громадян є найчисельнішою щодо невключення до реєстру. Це пояснюється кількома факторами, а найчастіше — зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. Проте, мабуть, кожен випускник школи має доступ до мережі інтернет і може самостійно перевірити, чи є він у списках виборців.

Включення до реєстру

Відповідно до статті 19 Закону України "Про Державний реєстр виборців" особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.

Ця особа подає органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт.

Форма заяви особи, яка проживає на території України, щодо включення до Державного реєстру виборців /Завантажити файл/

Зміна персональних даних

Відповідно до статті 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців” кожен виборець у разі зміни його персональних даних, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру.

Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

            У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою  заяву,  до  якої додаються  документи  (копії  документів),  що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Форма заяви виборця щодо зміни його ідентифікаційних персональних даних /Завантажити файл/  

Форма заяви виборця, який проживає на території України, щодо зміни його виборчої адреси /Завантажити файл/  

Інформація про пророблену роботу відділу державної реєстрації за 2020 рік/Завантажити файл/

Автор: Admin

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

NSZU

 

covid-19

 

 

 

 

FM-РАДІО «ТЯСМИН» 106.4