Закрити
14.06.2017 | 11:10

Прізвище, ім’я, по-батькові

Освіта

Місце роботи

Партійність

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1.

Бандурко Людмила Миколаївна

вища

Начальник відділу 

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

2.

Березань Ярослав Григорович

вища

Директор ТОВ «Черкаський обласний центр служби крові «ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА»»

безпартійний

Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

3.

Глущенко Максим Леонідович

вища

Заступник директора Смілянське комунальне підприємство «Комунальник»

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

 4.

Гнідая Софія Анатоліївна

вища

Директор НВК  Лідер

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»

5.

Груша Роман Сергійович

професійно-технічна

Директор ТОВ «Сміла-Райагропостач»

член Політичної партії «Європейська Солідарність»

Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

6.

Далібожак Валентина Миколаївна

вища

Помічник-консультант народного депутата України Апарат Верховної Ради України

член Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!»

Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!»

7.

Далібожак Іван Степанович

вища

В.о. директора КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради»

член Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!»

8.

Дорошенко Віктор Миколайович

вища

Директор Смілянський РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго»

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

9.

Дякон Іоланта Леонідівна

вища

Голова ММГО "Aisha" МБК м. Сміла

безпартійна

Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»

10.

Зайцев Сергій Анатолійович

вища

Начальник управління 

член Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Черкаська регіональна організація Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

11.

Книж Олег Олександрович

вища

Начальник відділення Укргазбанк

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»

12.

Косенко Роман Валерійович

вища

Комерційний директор Фермерське господарство «Урожай»

член Політичної партії "Наш край"

Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»

13.

Кредзинський Юрій Якович

вища

Приватний підприємець

безпартійний

Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»

 14.

Криворучко Мар'яна Володимирівна

вища

Директор Смілянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

15.

Лихолай Віктор Олексійович

професійно-технічна

Директор ТОВ Сміла-Побут

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»

16.

Любченко Юлія Євгенівна

вища

Начальник фінансового управління виконавчого комітету Смілянської міської ради

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

17.

Меркулов Микола Леонідович

вища

Інженер з транспорту Смілянського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго»

член Політичної партії «Європейська Солідарність»

Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

18.

Милостяк Валерій Анатолійович

професійно-технічна

Приватний підприємець

член Політичної партії «Європейська Солідарність»

Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

19.

Ніколаєв Олександр Васильович

вища

Приватний підприємець

безпартійний

Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»

20.

Овчаренко Віктор Степанович

вища

Приватний підприємець  ФОП Овчаренко В.С.

член Політичної партії "Народний Рух України"

Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»

21.

Овчаренко Наталія Михайлівна

вища

Приватний підприємець

член Політичної партії «Європейська Солідарність»

Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

22.

Озірський Олександр Макарович

вища

Лікар - травматолог КНП «Смілянська міська лікарня» Смілянської міської ради

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

23.

Пархоменко Олександр Олександрович

вища

ФОП Пархоменко

безпартійний

Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

24.

Поліщук Богдан Анатолійович

вища

Приватний підприємець

член Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Черкаська регіональна організація Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

25.

Сілко Оксана Іванівна

вища

Начальник відділу 

 

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

26.

Стригун Анатолій Миколайович

вища

Приватний підприємець

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»

27.

Студанс Юрій Іварович

вища

Секретар міської ради 

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

28.

Стуженко Микола Анатолійович

вища

Тимчасово не працює

член Політичної партії "Наш край"

Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»

29.

Таібов Рамазан Курбанович

вища

Вчитель предмету "Захист України"

Смілянська загально- освітня школа I-III ступенів №7

член Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!» Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!»

30.

Ткаченко Олександр Анатолійович

вища

Тимчасово не працює

член Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Черкаська регіональна організація Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

31.

Трегубов Валерій Леонідович

вища

Директор ТОВ «ТВКК ШАТТЛ»

безпартійний

Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

32.

Федоренко Марина Олександрівна

вища

Лікар -стоматолог Комунальне некомерційне підприємство «Смілянська стоматологічна поліклініка» Смілянської міської ради

член Політичної партії «Слуга Народу»

Черкаська Обласна організація Політична партія «Слуга Народу»

33.

Шапошник Андрій Борисович

Вища

Директор ТОВ «Агробіотехнології»

член Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Черкаська регіональна організація Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

34.

Якушенко Микола Трохимович

вища

Голова Смілянська міська організація ветеранів України

безпартійний

Черкаської обласної організації Політичної партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!»

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

NSZU

 

covid-19

 

 

 

 

FM-РАДІО «ТЯСМИН» 106.4