28.01.2021 | 08:01

Прийміть щирі вітання з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистських окупантів з нашого рідного міста. За відвоювання миру на українській землі довелося сплатити найвищу ціну – ціну крові й життя воїнів та мирних жителів. Вигнання поневолювачів – це торжество справедливості і волелюбності всього українського народу над варварством і насильством фашизму.

Відзначаючи річницю звільнення Сміли, ми вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто наближав цю подію, борючись з окупантами у підпіллі та партизанських загонах, перед трудівниками тилу, перед святою самопожертвою солдатських вдів.

На жаль, після семи десятиліть по закінченню найбільшого в історії людства військового конфлікту, через агресію Російської Федерації та підконтрольних їй терористичних формувань українці зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність не лише своєї держави, а й спокій народів усієї Європи. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів, а тому ми віримо у нашу перемогу.

Слава Україні! Слава її Героям-Захисникам!

З повагою, міський голова Сергій Ананко

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU