Закрити
15.02.2021 | 09:43

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, день виведення радянських військ з Афганістану.

Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Там, на чужині, наші співвітчизники проявили мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу. Але нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях.

І сьогодні «афганське братство» сильне, воіни-інтернаціоналісти передають молодим воїнам української армії свій бойовий досвід, беруть активну участь у волонтерській роботі, у військово-патріотичному вихованні молоді. Багато ветеранів Афганської війни, незважаючи на вік і поранення, отримані у минулому, захищають рідну країну зі зброєю в руках.

Бажаю Вам, шановні ветерани-«афганці» та учасники локальних воєн, здоров’я, добробуту і мирного неба!

З повагою,

міський голова Сергій Ананко

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

23 червня

14:30 Засідання виконавчого комітету (мала зала Будинку рад)

24 червня

10:00  Сесія міської ради (сесійна зала Будинку рад)

 

 

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Муніципальний розвиток