22.04.2021 | 17:07

22-го квітня під головуванням Людмили Бандурко відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування, екології, раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь міський голова Сергій Ананко та секретар міської ради Юрій Студанс.

Присутніми розглянуто ряд звернень смілян щодо:

✓ внесення змін в комплексні схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста;

✓ погодження місця розташування тимчасових споруд;

✓ надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок;

✓ поновлення договору оренди землі;

✓ зарахування до черги надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.

Детально вивчені проекти рішень про підготовку лотів земельних торгів та інвентаризації земель у місті.

Опрацьовано питання надання повноважень представникам управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста представляти інтереси Смілянської міської ради при подачі документів у ЦНАП щодо державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки.

Депутатами погоджено проект рішення щодо уповноваження виконавчого комітету Смілянської міської ради звернутися з клопотанням до Верховної Ради України про встановлення меж адміністративно-територіальної одиниці міста Сміла.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU