15.04.2021 | 09:44

Найкращим школярам, які отримуватимуть високі результати на ЗНО, а також переможцям всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад, призначатимуть державні стипендії.

Відповідне рішення ухвалене Кабінетом Міністрів, передає osvita.ua.

Стипендії за найвищі результати ЗНО призначатимуться щороку не більш ніж 270-м учасникам тестування.

Стипендії виплачуватимуться учням щомісяця протягом одного календарного року в розмірі 10 тисяч грн.

Для призначення стипендії учаснику тестування необхідно отримати найбільшу загальну суму балів за результатами ЗНО з усіх навчальних предметів, визначених для обов’язкового складання у поточному навчальному році.

При цьому, особи, яким призначатимуться стипендії, зберігатимуть право на отримання інших стипендій.

Також державою засновано 85 премій для переможців всеукраїнських олімпіад та 40 премій для переможців міжнародних олімпіад.

Премії для переможців всеукраїнських і міжнародних олімпіад призначатимуться за умови, що вони здобувають освіту в українських закладах освіти і постійно проживатимуть в Україні.

Премії виплачуватимуться одноразово для переможців всеукраїнських олімпіад – 20 тисяч грн, для переможців міжнародних олімпіад – 100 тисяч грн.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU