11.02.2021 | 10:04

Працівники Черкаських обласних управліннь фіскальної та податкової служби на виконання доручення начальника обласного управління ДПС щодо виявлення та усунення порушень у сфері незаконної інтернет торгівлі підакцизними товарами, в тому числі рідинами для електронних сигарет, провели контрольно-перевірочні заходи.

Зокрема, під час перевірок встановили, що один із фізичних осіб-підприємців міста торгує підакцизними товарами без ліцензії через мережу Інтернет та безпосередньо в приміщенні кальян-бару.

Окрім цього, продукція була без марок акцизного податку встановленого зразка, чим порушено ч.4 ст.11 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

Податківці вилучили підакцизної продукції на суму більше 15 тис. гривень. За порушення законодавства суб’єкту господарювання загрожує штраф у – 54 тис. гривень, інформують в обласному управлінні податкової служби.