20.04.2021 | 11:35

Для служби у справах дітей стало гарною традицією у квітні проводити міський етап обласного конкурсу «Світ дитячої фантазії» серед вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

У конкурсі взяли участь колективна робота дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Будакових Вікторії Володимирівни та Вячеслава Вікторовича та індивідуальні роботи Клименка Мирослава, Клименка Даниїла, Роботи Дениса, Роботи Павла, дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Зіменкових Марії Іванівни та Віктора Олександровича.

Свої малюнки надали для участі у конкурсі Ткачук Карина, яка виховується в прийомній сім'ї Стригун Наталії Василівни та Котесов Давід, вихованець прийомної сім'ї Гриценко Таіси Василівни.

Всі діти, які взяли участь у конкурсі, будуть відзначені заохочувальними подарунками. Дві найкращі роботи будуть направлені до служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації для участі в обласному конкурсі «Світ дитячої фантазії».

Служба у справах дітей

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU