22.04.2021 | 11:47

Гарна новина для смілян! Нашому місту не доведеться платити НАК "Нафтогаз України" 7 млн. 410 тис. грн.

Щойно Верховний Суд поставив крапку у справі за ще одним договорм переведення боргу.

Професійні та компетентні дії начальника юридичного відділу виконавчого комітету міської ради Оксани Сілко та юриста КП "Смілакомунтеплоенкрго" Галини Лукьяненко принесли приємні результати для міської громади.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU