03.02.2021 | 10:28

Взимку можна не менш цікаво та спортивно проводити час на свіжому повітрі, ніж влітку. Олімпійському осередку Черкащини стало цікаво, наскільки активно черкащани проводять свої зими. Це можуть бути пробіжки, пірнання в крижану воду, гра в сніжки, катання на гірках чи інші зимові активності, які дозволяють корисно та в русі проводити дозвілля на вулиці в зимовий період, до того ж, в період пандемії.

Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області оголошує новий конкурс – зимової спортивної фотографії. Взяти участь у ньому можуть всі охочі. Найоригінальніші, найяскравіші та найспортивніші фотографії стануть переможцями конкурсу, а їхні автори отримають відзнаки та олімпійські подарунки. Фотороботи приймаються до 28 лютого 2021 року.

Умови конкурсу прості та доступні кожному.

Конкурс проводиться в двох вікових категоріях:

- учасники до 16 років;

- учасники старші 16 років.

Сюжети світлин мають будуватися навколо таких тем: Олімпійський рух, фізична культура, спорт, активне дозвілля тощо, але обов’язково взимку на свіжому повітрі.

Всі фотографії, які подаються на конкурс, мають бути зробленими протягом зими 2020-2021 року, оригінальними і вільними від прав третьої сторони.

Надсилати фото потрібно на електронну адресу: cherkassy-nok@ukr.net. Також необхідно вказати: ім’я та прізвище фотографа, вік фотографа, контактний номер телефону, а також дату та місце, де було зроблено фото.

Всі фотографії повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів; колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Чекаємо на ваші спортивні зимові фотографії!

Пресслужба відділення НОК України в Черкаській області

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU