19.04.2021 | 14:01

Попит на перевезення в період великодніх та травневих свят продовжує зростати. Укрзалізниця ставить пріоритетом безпеку пасажирів, відтак на найбільш популярні напрямки додає рейси заздалегідь.

Це забезпечить більш рівномірний розподіл пасажиропотоку, щоб в потягах було можливо зберігати соціальну дистанцію та пасажири на вокзалах були розмежовані в часі й менше перетинались.

Так, кількість додаткових поїздів на великодні та травневі свята до різних регіонів України збільшена.

Зокрема, поїзд №781/782 Черкаси – Київ також отримав додаткові дні курсування. З Черкас та Києва вирушить 4, 10 травня.

Продаж квитків на зазначені рейси відкрито з 17 квітня.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU