03.02.2021 | 14:39

Черкаська обласна філармонія розпочинає вечірній променад – поетичний марафон “Лесині тональності” присвячений 150-ти річчю від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. Для того, щоб долучитися до марафону, потрібно записати на відео як ви читаєте поезію Лесі Українки та опублікувати на своїй сторінці у Фейсбуці з хештегом #ЛесинітональностіЧеркаськафілармонія.

Щотижня організатори обиратимуть переможця, який отримає квитки на мистецькі проєкти:

22 лютого – концерт ” Може хвиля тобі розказала” за участю Олени Лютаревич – Марченко, Олени Лапко (Польща), (концертмейстер заслужена артистка України Олена Белкіна), тріо “Аріана”(концертмейстер Марина Романенко), народної артистки України Ольги Калини;

25 лютого, в день народження поетеси, – театралізований концерт “Не стій, вербо” за участю лауреата Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Черкаського академічного заслуженого українського народного хору.

За інформацією управління культутри та охорони культурної спадщини облдержадміністрації

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU