19.04.2021 | 15:58

Працівники СКП «Комунальник» з приходом сприятливих погодних умов почали активно продовжувати роботи з ліквідації аварійної ямковості по вулиці Героїв Холодноярців.

Проведені роботи призведуть до покращення безпеки дорожнього руху транспортних засобів та пішоходів на головних магістралях міста.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU