21.01.2021 | 17:48

Черкаською облдержадміністрацією на початку року для ремонту комунальних доріг, які проходять через Смілу, було виділено лише 4 млн. грн. Відсутність об`їзної дороги змушує транзитний автотранспорт їхати вулицями Незалежності, Соборній, Перемоги, Героїв Холодноярців (дорога Н 01 Київ – Знам`янка), Трипільській та Уманській (дорога Н 16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань).

Щодня сміляни проїжджаючи по цих вулицях чи то громадським транспортом, чи то власним автомобілем - відчувають їх критичний стан. І кожному зрозуміло: для проведення ремонтних робіт, доведення їх до нормального стану треба немалі кошти – і все це при скрутному міському бюджеті.

У планах міської влади провести капітальний ремонт вулиці Чмиренка (пересікає вул. Трипільську) та поточний середній ремонт вулиць Севастопольської та Перемоги.

Міський голова Сергій Ананко звернувся за допомогою у вирішенні фінансової сторони питання до народного депутата Олександра Завітневича. За його сприянням місто вже отримає на ремонт доріг державного значення вдвічі більше від запланованого – 8,5 млн. грн.

Крім того, Сергій Ананко нещодавно звернувся до голови Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова з проханням сприяння щодо можливості прийняття на баланс ділянок автодоріг державного значення, що знаходяться в адміністративних межах міста, та можливого повного капітального ремонту цих ділянок. Є вже домовленість щодо проведенням найближчим часом трьохсторонньої зустрічі міського голови з народним депутатом Олександром Завітневичем та Олександром Кубраком.

У смілян з`являється надія щодо реального покращення стану доріг у місті – а це все питання привабливості міста та безпечності дорожнього руху.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU