Закрити
05.02.2021 | 14:51

5-го лютого у Києві відбулася трьохстороння зустріч за участю народного депутата України Олександра Завітневича, голови Державного агенства автомобільних доріг Олександра Кубракова та міського голови Сергія Ананка. За результатами зустрічі досягнуто домовленості у питанні підготовки матеріалів щодо передачі на баланс Укравтодору ділянки дороги Н 16 (Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань) в адміністративних межах міста. Звичайно, це є процедурою не одного місяця, але учасники перемовин налаштовані та сподіваються на вирішення даного питання до кінця поточного року.

Важливим питанням для влади всіх рівнів є проведення ремонту цих доріг до належного технічного стану. Тож Олександр Завітневич разом з міським головою Сергієм Ананком ведуть перемовини з керівництвом Агенства щодо можливостей повного капітального ремонту цієї ділянки. Крім того, за ініціативи Олександра Завітневича було піднято питання щодо ремонту ділянки дороги Н 01 (Київ - Знам`янка), яка проходить через місто загальною протяжністю 6,7 км. Учасники зустрічі дійшли згоди, що дійсно дана ділянка дороги має державне значення, але перебуває в комунальній власності міста, тому далі будуть проходити перемовини щодо її ремонту за кошти державного бюджету.

Сьогоднішня зустріч та досягнуті домовленості є конкретним кроком у питанні покращення стану доріг у місті з метою безпечності дорожнього руху. Міський голова Сергій Ананко щиро подякував Олександру Завітневичу і  Олександру Кубракову за розуміння ситуації та за дієві кроки у вирішенні даного питання.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

23 червня

14:30 Засідання виконавчого комітету (мала зала Будинку рад)

24 червня

10:00  Сесія міської ради (сесійна зала Будинку рад)

 

 

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Муніципальний розвиток