19.04.2021 | 16:00

На території міста протягом квітня-травня проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою, метою якого є поліпшення естетичного та санітарного стану вулиць міста, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів та інших місць масового перебування та відпочинку населення.

В рамках місячника працівники комунальника чистять від іржі та фарбують пішохідний міст через Яхневу греблю.

Кожен смілянин також може зробити свій внесок у спільну благородну справу, адже чистота нашого міста залежить від усіх нас.

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків взяти активну участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій та під’їздів будинків.

Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності навести лад на закріплених територіях.

Спільними зусиллями ми зробимо нашу Смілу привабливішою та комфортнішою для проживання!

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU