Закрити
09.12.2020 | 10:14

Фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (утворена на ІІ сесії міської ради 24.11.2020)

Фракція Черкаської обласної організації політичної партії «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!» (утворена на ІІ сесії міської ради 24.11.2020)

1.Березань Ярослав Григорович – голова фракції

1. Далібожак Валентина Миколаївна – голова фракції

2.Трегубов Валерій Леонідович

2. Таібов Рамазан Курбанович – заступник голови фракції

3.Пархоменко Олександр Олександрович

3. Далібожак Іван Степанович

 

4. Якушенко Микола Трохимович

 

Фракція політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» (утворена на ІІІ сесії міської ради 01.12.2020)

Фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020)

1. Глущенко Максим Леонідович – голова фракції

1. Поліщук Богдан Анатолійович – голова фракції

2. Бандурко Людмила Миколаївна – заступник голови фракції

2. Зайцев Сергій Анатолійович – заступник голови фракції

3. Дорошенко Віктор Миколайович

3. Ткаченко Олександр Анатолійович

4. Криворучко Мар'яна Володимирівна

4. Шапошник Андрій Борисович

5. Любченко Юлія Євгенівна

 

6. Озірський Олександр Макарович

 

7. Сілко Оксана Іванівна

 

8. Студанс Юрій Іварович

 

9. Федоренко Марина Олександрівна

 

 

Фракція Всеукраїнського об’днання «ЧЕРКАЩАНИ»(утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020)

Фракція Черкаської обласної організації «Політична партія «НАШ КРАЙ» (утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020)

1. Книж Олег Олександрович – голова фракції

1. Стуженко Микола Анатолійович – голова фракції

2. Гнідая Софія Анатоліївна

2. Кредзинський Юрій Якович  – заступник голови фракції

3. Лихолай Віктор Олексійович

3. Косенко Роман Валерійович

4. Стригун Анатолій Миколайович

 

 

Фракція партії «Народний Рух України» (утворена на V сесії міської ради 16.12.2020)

 

Фракція партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (утворена на VІІ сесії міської ради 27.01.2021)

 

1. Овчаренко Віктор Степанович  – голова фракції

1.  Груша Роман Сергійович – голова фракції

2. Ніколаєв Олександр Васильович – заступник голови фракції

2.  Овчаренко Наталія Михайлівна  – заступник голови фракції

3.  Дякон Іоланта Леонідівна

3.  Меркулов Микола Леонідович

 

4.  Милостяк Валерій Анатолійович

 

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

NSZU

 

covid-19

 

 

 

 

FM-РАДІО «ТЯСМИН» 106.4