05.02.2021 | 12:35

Прийом заявок на літературний конкурс творів гумору й сатири імені Петра Гулака-Артемовського триває. Поети, прозаїки, драматурги, журналісти та обдарована молодь може позмагатися за перемогу.

Україномовні твори приймають до 10 травня. Переможець конкурсу отримає диплом та грошову премію в розмірі 5 тисяч гривень, інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОДА.

До участі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних журналах, надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями та написані на високому художньому рівні. Подаватися на конкурс можуть колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів. Кожна з організацій може представити на Конкурс один або кілька творів одного автора.

Участь у Конкурсі можуть брати письменники України та українського зарубіжжя.

Організація, яка висуває кандидатуру на Конкурс подає до Оргкомітету такі документи:

– належним чином оформлений протокол засідання колективу з рішенням про висунення кандидатури на участь у Конкурсі;

– офіційне подання з коротким обґрунтуванням позиції та мотивацією;

– біографічну довідку з характеристикою творчого доробку кандидата на участь у Конкурсі;

– 5 примірників представленого твору (творів);

– рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

Посмертно і повторно премія не присуджується.

Роботи потрібно надсилати за адресою м. Городище Черкаської області, площа Миру 12.

Довідки за телефоном 2-06-07

Прес-служба ОДА

23 червня

14:30 Засідання виконавчого комітету (мала зала Будинку рад)