03.02.2021 | 08:57

Станом на ранок 03.02.2021за даними міського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики відділу охорони здоров’я на території міста зареєстровано 16 нових підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену корона вірусом SARS-CoV-2, у осіб, які уклали декларації на отримання первинної медичної допомоги з лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради, одужало 22 особи.

Загалом, станом на 03.02.2021, у місті Сміла 396 осіб хворіє на коронавірусну хворобу COVID-19, які уклали декларції з лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради: під наглядом сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 378 осіб, на стаціонарному лікуванні у КНП «Смілянська міська лікарня» - 18 осіб.

З самого початку спалаху пандемії на території міста Сміла захворіло на коронавірус – 4372 особи, з них 3942 пацієнта одужало.

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU