23.04.2021 | 09:28

Станом на 23.04.2021 за даними міського інформаційно - аналітичного центру медичної статистики відділу охорони здоров’я на території міста зареєстровано 10 нових підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у осіб, які уклали декларації на отримання первинної медичної допомоги з лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради. Одужало 65 осіб. Померло 2 особи.

Загалом, станом на 23.04.2021, у місті Сміла 923 особи хворіє на коронавірусну хворобу COVID-19, які уклали декларації з лікарями КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Смілянської міської ради, під наглядом сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 837 осіб (дорослих – 812, дітей – 25), на стаціонарному лікуванні у КНП «Смілянська міська лікарня» знаходяться 102 особи, з них 86 осіб, які задекларовані в м. Сміла.

З самого початку спалаху пандемії на території міста Сміла захворіло на коронавірус – 6430 осіб, з них – 5447 пацієнтів одужало, померло 45* осіб з підтвердженим COVID-19 (усього - 60 осіб з позитивним результатом).

* - кількість померлих змінюється після отримання свідоцтва про смерть

14 травня

VII відкритий міський інклюзивний турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героя України В`ячеслава Чорновола, Спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU