Закрити
29.09.2023 | 10:24

Чудовим стартом цілої плеяди заходів до Всеукраїнського дня бібліотек став заключний етап обласного Громадського діалогу «Бібліотека і громада: співпраця в реаліях воєнного стану», який проходив 26 вересня у стінах Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тараса Шевченка.

Підвести своєрідні підсумки, поділитися досвідом і творчими здобутками прибули представники найактивніших, найкреативніших публічних бібліотек територіальних громад  Черкащини. Смілу представляли моя заступник Тетяна Карло, начальник відділу культури Ірина Бобошко і директор Смілянської міської ЦБС Ірина Огус.

Вітаючи всіх учасників  із прийдешнім професійним святом, заступник начальника управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА Людмила Товстопят наголосила, що є громади, у яких добре усвідомлюють значення бібліотек і всіляко їх підтримують. 

Нині бібліотеки, на вимогу часу, значно розширили свою роль – стали волонтерськими центрами, осередками відновлення ментального здоров’я, популяризації української мови та книги. 

Досвідом роботи в умовах воєнного стану із внутрішньо переміщеними особами, історіями волонтерства та співпраці із владою, а також реалізацією проекту "Бібліотечне укриття" поділилася  керівниця смілянських книгозбірень Ірина Огус. Тетяна Карло розповіла про покращені умови праці у смілянських бібліотеках-філіях, проведені ремонти у двох міських дитячих бібліотеках, а також про значну і важливу роль публічних книгозбірень у культурному розвитку громад. Пані Тетяна підкреслила, що влада Сміли й надалі допомагатиме бібліотекам ставати кращими, сучаснішими, втілюючи нові проекти і технології.

Підсумком Громадського діалогу, який відбувся в різних куточках Черкащини й завершився в Черкаській ОУНБ ім. Тараса Шевченка, стало прийняття резолюції. 

А заключним акордом – вітання із професійним святом, яке бібліотекарі відзначатимуть 30 вересня. Щиро вітаємо берегинь книг із Всеукраїнським днем бібліотек!

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.11.2023 о 10-00 сесія міської ради

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР