Закрити

 

  • Фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (утворена на ІІ сесії міської ради 24.11.2020)
    Березань Ярослав Григорович – голова фракції
    Трегубов Валерій Леонідович
    Пархоменко Олександр Олександрович
  • Фракція Черкаської обласної організації політичної партії «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!» (утворена на ІІ сесії міської ради 24.11.2020)
    Якушенко Микола Трохимович – голова фракції
    Таібов Рамазан Курбанович – заступник голови фракції
    Далібожак Валентина Миколаївна
    Далібожак Іван Степанович
  • Фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020)
    Поліщук Богдан Анатолійович – голова фракції
    Зайцев Сергій Анатолійович – заступник голови фракції
    Ткаченко Олександр Анатолійович
    Шапошник Андрій Борисович
  • Фракція Всеукраїнського об’днання «ЧЕРКАЩАНИ»(утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020)
    Книж Олег Олександрович – голова фракції
    Гнідая Софія Анатоліївна
    Лихолай Віктор Олексійович
    Стригун Анатолій Миколайович
  • Фракція Черкаської обласної організації «Політична партія «НАШ КРАЙ» (утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020)
    Стуженко Микола Анатолійович – голова фракції
    Кредзинський Юрій Якович – заступник голови фракції
    Косенко Роман Валерійович
  • Фракція партії «Народний Рух України» (утворена на V сесії міської ради 16.12.2020)
    Овчаренко Віктор Степанович – голова фракції
    Ніколаєв Олександр Васильович – заступник голови фракції
    Дякон Іоланта Леонідівна
  • Фракція партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (утворена на VІІ сесії міської ради 27.01.2021)
    Груша Роман Сергійович – голова фракції
    Овчаренко Наталія Михайлівна – заступник голови фракції
    Меркулов Микола Леонідович
    Милостяк Валерій Анатолійович
  • Фракція політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» (утворена на ІІІ сесії міської ради 01.12.2020)
    Глущенко Максим Леонідович – голова фракції
    Бандурко Людмила Миколаївна – заступник голови фракції
    Дорошенко Віктор Миколайович
    Криворучко Мар'яна Володимирівна
    Любченко Юлія Євгенівна
    Озірський Олександр Макарович
    Сілко Оксана Іванівна
    Студанс Юрій Іварович
    Федоренко Марина Олександрівна

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

09. 12. 2021 о 14.30  год- чергове засідання виконавчого комітету

15.12.2021 о  9:00  - засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

16.12.2021 о  14:00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

16.12.2021 о  14:30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

17.12.2021 о  9:00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

17.12.2021 о  14:30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

21.12.2021 о 14.30 - депутатські слухання

23.12.2021 о 10.00 - чергова сесія.

 

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13