Закрити
22.09.2023 | 15:29

Громадо, знову ми у жалобі.

Ще одне молоде життя обірвалося на злеті... Біля населеного пункту Бахмут Донецької області загинув наш земляк, смілянин КАРПОВ Олександр Олександрович. Серце воїна-Героя перестало битись 13 вересня цього року.

Народився Олександр у місті Токмак Запорізької області 19 червня 1999 року.

Після школи отримав освіту повара-кондитера. Любив готувати для рідних та друзів і мав у цьому великий талант. Завжди вчився новому та вдосконалював свої знання. Розумний, мав непогані навички у кресленні та малюванні, з розумінням ставився до критики.

Був творчою людиною, якій подобалась фентезійна література та все, що пов'язане з іншими вимірами, в яких є магія. Писав прекрасні вірші з дуже глибоким сенсом. Мав багато планів на життя. Мріяв про свій будинок та свій куточок у цьому світі, адже ця проклята війна забрала в нього домівку. Він виріс справжнім чоловіком, порядним і добрим хлопцем, який не вагаючись став на захист нашої країни. Хотів продовжувати військову карʼєру, але, на жаль, віддав за Перемогу найцінніше - своє життя!

Олександру тепер назавжди 24...

Олександр Карпов був старшим солдатом, водієм 2 штурмового відділення 2 штурмового взводу 2 штурмової роти 2 штурмового батальйону військової частини Збройних Сил України.

У нашого захисника залишилась мати та дружина. Важко підібрати слова, щоб виразити горе жахливої втрати! Висловлюємо щирі слова співчуття від усієї нашої громади. Він наш Герой, вірний захисник України!

Не забудемо жодного подвигу.

Не викреслимо із серця ні одного імені.

Низький уклін тобі, Герою!

Поховали воїна на Алеї Слави (Загреблянського кладовища).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.11.2023 о 10-00 сесія міської ради

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР