Закрити

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ  ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ  КОМПЛЕКСУ НЕЖИТЛОВИХ  БУДІВЕЛЬ З ВІДПОВІДНОЮ  ІНЖЕНЕРНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ В М.СМІЛА  ПО  ВУЛ. РЄПІНА, 10

1. Інформація про об’єкт приватизації.

Назва об’єкта: комплексу нежитлових  будівель з відповідною  інженерною інфраструктурою

Місцезнаходження об’єкта: 20701, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Рєпіна, 10.

Відомості про об’єкт:

Об’єкт приватизації − комплекс нежитлових  будівель з відповідною  інженерною інфраструктурою по вул.Рєпіна, 10, є об’єктом комунальної власності  відповідно до витягу з  державного реєстру  речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (реєстраційний номер об’єкта 2363502871105). Вказаний комплекс нежитлових  будівель з відповідною  інженерною інфраструктурою по вул. Рєпіна, 10 (колишня вулиця  Рєпіна, 26а) була передана до комунальної власності  територіальної громади м.Сміла у 2016 році (акт приймання-передачі затверджений  рішенням виконавчого комітету від 23.02.2016 № 59).

В приміщеннях тривалий час перебував державний  заклад охорони, вже з 2019 року майно не використовується. Об’єкт приватизації розташований на земельній ділянці площею  1,2836 га, кадастровий номер 7110500000:09:001:0397. Характеристика  об'єкта наведена в технічній документації (інвентарній справі) та  звіті про оцінку майна.

Земельна ділянка площею  1,2836 га, кадастровий номер 7110500000:09:001:0397 відноситься до земель запасу Смілянської міської ради. Відповідно до містобудівної документації (детальний план території) об'єкт приватизації є об'єктом охорони здоров'я і розташований в зоні громадської та багатоповерхової житлової забудови. Крім того ділянка під цим об'єктом межує з діючим закладом охорони здоров'я (КНП “Черкаська обласна психіатрична лікарня” ЧОР) та розташована в безпосередній близькості до території ЗОШ №11. З урахуванням цих обставин, в подальшому, даний комплекс нежитлових будівель може бути використаний для діяльності, що не створює санітарно-захисну зону навколо об'єкта.

Набувачу права власності на нерухоме майно необхідно оформити право користування земельною ділянкою в порядку, визначеному законодавством.

Розміщення усіх об'єктів здійснюється з урахуванням будівельних, санітарних та протипожежних вимог.

Балансоутримувач: управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, адреса:  20701, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, 37.

 

2. Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону:

Аукціон в електронній формі буде проведено 16.05.2022

час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог ч.7 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні закритих цінових пропозицій.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо у проміжку часу з 19.30 до 20.30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16.15 до 16.45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійні внески.

У разі якщо об’єкт, який пропонується для продажу на аукціоні, не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт приватизації не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом  покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

 

4.3. інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Стартова ціна об’єкта приватизації (без ПДВ) для:

- аукціону з умовами:  20 651 400,00  грн.;

- аукціону із зниженням стартової ціни: 10 325 700,0 грн.;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 10 325 700,0 грн.

Розмір гарантійного внеску для:

- аукціону з умовами – 2 065 140,00  грн.;

- аукціону із зниженням стартової ціни – 1 032 570,0 грн.;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 032 570,0 грн.

Розмір реєстраційного внеску

- плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні: 1300.00 грн., що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

Умови продажу:

- протягом трьох місяців з дня нотаріального посвідчення договору купівлі продажу об’єкта приватизації оформити право користування земельною ділянкою згідно з чинним законодавством. Використання об’єкта здійснювати з урахуванням містобудівної документації,  а також з урахуванням будівельних, санітарних та протипожежних вимог;

- протягом місяця з дня нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації укласти договір на вивіз побутових відходів з визначеним надавачем цих послуг, а також утримувати прилеглу до об’єкта територію відповідно до Правил благоустрою, затверджених відповідним рішенням міської ради.

- передача приватизованого об’єкта в заставу або внесення такого об’єкта до статутного капіталу господарського товариства в період дії умов договору купівлі-продажу здійснюється за згодою органу приватизації, який є стороною цього договору, в установленому законом порядку;

- у разі подальшого відчуження приватизованого об’єкта до нового власника переходять невиконані зобов’язання, що були передбачені договором купівлі-продажу об’єкта приватизації. Новий власник, а також кредитор фінансування купівлі об’єкта приватизації повинен відповідати вимогам до покупців об’єктів приватизації, встановленим ст.8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»;

протягом 10 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу відшкодувати витрати Продавця, пов’язані з оцінкою об’єкта приватизації в сумі 28000,00 грн. (двадцять вісім тисяч гривень) шляхом безготівково перерахування власних коштів на рахунок Продавця:  №UA818201720344240008000036462 банк одержувач: Державна казначейська служба

 

Додаткова інформація.

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами (в національній валюті):

для перерахування реєстраційного внеску:

на рахунок № UA488999980314050544000023753,  банк: Казначейство України (ел.адмін.податок), код: 37930566, МФО 899998;

отримувач: ГУК у Черкаська обл./тг м.Сміла /24060300/;

призначення платежу: реєстраційний внесок за об’єкт приватизації   (назва об’єкта, адреса);

для перерахування гарантійного внеску:

на рахунок № UA 778201720355569011000036462, банк одержувача: Державна казначейська служба України, МФО 820172, одержувач: Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, код ЄДРПОУ 22799133;

Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора державне підприємство «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ», на яких зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків, та на який є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з яким адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets- prozorroprodazhi-cbd2.

Оглянути об’єкт можна в робочі дні за місцем його розташування, звернувшись до організатора аукціону.

Контактна особа: Матвєєнко Лариса В’ячеславівна

Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягає внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114  Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 N 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Умови продажу об’єкта приватизації затверджені органом приватизації наказом від 18.04.2022 № 18/05-10.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системіUA-AR-P-2021-05-03-000002-2

 

Період між аукціонами:

- аукціон з умовами та аукціон із зниженням стартової ціни – 25 календарних днів;

- аукціон із зниженням стартової ціни та аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 25 календарних днів.

- Крок аукціону для:

- аукціону з умовами – крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації;

- аукціону із зниженням стартової ціни – крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

- на етапі покрокового зниження стартової ціни крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації; на етапі подання цінових пропозицій крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації, кількість кроків – 83.

- аукціони будуть проведені в електронній торговій системі  «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір

https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 .

 

 

 

 

В.о.начальника  управління                                              Лариса МАТВЄЄНКО 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

24.04.2024 о 10.00 - чергова сесія

25.04.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога