08.12.2023 | 09:13

Такі зібрання є майданчиком для відкритих дискусій та вироблення спільної позиції представників місцевого самоврядування, державної влади та міжнародних партнерів.

Нині ключовою є тема «Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України».

Серед учасників майже 400 представників українських громад, органів державної влади, міжнародних інституцій, європейських муніципалітетів, представників дипломатичного корпусу. Поважні спікери та цікаві дискусії. Відбулася предметна розмова про життя в громадах в наших реаліях та перспективи на майбутнє.

Наголошувалось, що для розвитку місцевого самоврядування місцеві громади повинні мати достатні ресурси й повноваження задля безпеки своїх територій та мешканців. І тут вже можемо говорити про співпрацю з європейськими колегами.

Обговорюємо і розвиток економіки, демократичне управління, і роль людини у громадах, впровадження соціальних послуг. Соціальна сфера є однією з найактуальніших у відбудові та розвитку країни, збереженні людського потенціалу.

Знаєте, друзі, спілкуючись зі своїми колегами з інших областей, вкотре переконався, що Черкащині дуже пощастило стати тиловою областю України. Ті області, які тримають оборону, які близько до лінії фронту, котрі 24/7 стійко витримують підлі напади ворога.

Українці - неймовірно сильні духом і бажанням перемогти ворога!

Дякую Асоціація міст України за ґрунтовний діалог, підтримку та партнерство!

22.02.2024 о 14-30- чергове засідання виконкому

26.02.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

28.02.2024 о 10.00 - чергова сесія

субота-неділя 9:00 до 16.00