08.12.2021 | 16:47

Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Проекти приймають у таких категоріях:

• – освіта в соціальній сфері;
  • – медичне забезпечення соціальних категорій населення;
  • – ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
  • – культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
  • – правове забезпечення;
  • – соціальне (соціально відповідальне) підприємництво;
  • – державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
  • – реабілітація / оздоровлення;
  • – спорт;
  • – наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Форма заяви/Завантажити файл/

Файл:

19.01.2021 о 8.30 -свято Водохреща на центральному пляжі

20.01.2022 о 11.00Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

20.01.2022 о 14.30- Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства

20.01.2022 о 14.30-Постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

субота-неділя 9:00 до 16.00