Закрити
23.04.2024 | 16:25

Постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства під головуванням Максима ГЛУЩЕНКА розглянуто та підтримано зміни до рішення щодо передачі дизельних генераторів з балансу управління ЖКГ на баланс СКП «Вод Гео» та передача комп’ютерного обладнання на баланс відділу поліції та СКП «Комунальник» та інші.

 

На засіданні постійної комісієї міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації під головуванням Рамазана ТАІБОВА найбільше обговорень викликали проєкти рішень щодо реорганізації закладів освіти. У цьому обговоренні взяли участь та висловили своє бачення керівники дитячих садочків та шкіл.

 

Також на комісії розглянуто 31 проєкт рішень щодо виділення коштів, у тому числі на лікування мешканцям міста та членам сімей загиблих, й одноразова виплата на придбання житла замість знищеного внаслідок збройної агресії рф.

 

Постійною комісією міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування під головуванням Людмили БАНДУРКО розглянуто аж 52 проєкти рішень, зокрема щодо інвентаризації земель комунальної власності, надання дозволів на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою, поділу земельних ділянок, надання їх у власність та оренду, укладення та поновлення договорів оренди землі, надання земельних ділянок закладам освіти та КНП у постійне користування тощо.

 

Постійною комісією міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності під головування Юлії ЛЮБЧЕНКО розглянуто 21 проєкт рішень. Комісія заслухала звіт про виконаня бюджету громади за І квартал 2024 року та підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку на 2023 рік. Також підтримала проєкти, що попередньо були розглянуті профільними комісіями.

 

Постійною комісією міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій під головуванням Марини ФЕДОРЕНКО було підтримано зміни до Положення про управління освіти, молоді та спорту та Положення про службу у справах дітей. Члени комісії  рекомендували депутатському корпусу підтримати звернення до Верховної Ради України щодо зняття заборони надання у власність земельних ділянок комунальної власності учасникам бойових дій.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

24.05.2024 о 14.30 - засідання комісії з питань самоврядування;

29.05.2024 о 10.00 - чергова сесія

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога