Закрити
10.04.2024 | 20:16

Сьогодні міський голова Сергій Ананко відзначив переможців та призерів змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У Смілі завершився ІІ міський етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Заклади команд-переможниць відвідав особисто. Школи № 1, 7, 11, 12, 13, а також ліцей "Лідер" посіли перші місця у різних спортивних дисциплінах і представляють наше місто у наступному ІІІ районному етапі змагань. 

Командам були вручені символічні кубки та подяки. Ці хлопці і дівчата вже мають не лише спортивні досягнення, а й розуміють важливість спорту як засобу зміцнення здоров'я та роботи в командні. 

Своїх переможців у закладах вітали в присутності шкільних родин, а комусь довелося отримувати нагороду навіть в укритті, бо тривала повітряна тривога. 

Команда хлопців-баскетоблістів з НВК ліцею «Лідер» у міському етапі посіла І місце.

Команди школи №11 отримали два кубки за перемогу у змаганнях з футзалу та волейболу. Юнацька команда з волейболу цього закладу вже виграла і першість Черкаського району в змаганнях "Пліч-о-пліч". Тож їх боротьба продовжується.

Дівчата з волейбольної команди школи №12 отримали кубок та подяку за І місце. У фіналі Черкаського району "Пліч-о-пліч" з волейболу вони посіли почесне 2 місце. Це теж круто!

Красуні-чирлідерші зі школи 7 у міському етапі вибороли І місце, а в III етапі змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", серед 11 команд району зайняли 3 сходинку – і це чудовий результат!

Суперкоманда зі спортивного орієнтування школи №13 теж отримала кубок та відзнаку з побажанням перемоги у районному етапі, який днями має відбутись у Черкасах. 

Команда баскетболісток зі школи №1 здобула перемогу у міських змаганнях. 

Спорт у житті шкільної спільноти відіграє важливу роль, а спортивні перемоги стають стимулом до подальших звершень та досягнень. В свою чергу, «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» — це наймасштабніші спортивні змагання серед школярів. 

Дякую організаторам "Пліч-о-пліч" за такий спортивний заряд для хлопців і дівчат та Силам оборони України за можливість проводити подібні змагання для молоді! 

Уболіваємо за своїх! 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

24.05.2024 о 14.30 - засідання комісії з питань самоврядування;

29.05.2024 о 10.00 - чергова сесія

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога