чергового засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради

26.05.2022

1. Про нагородження відзнакою виконавчого комітету Смілянської міської ради –  медаллю «За особистий внесок у розвиток міста» Даценка П.І.

2. Про схвалення Програми поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження служби на 2022-2023 роки

3. Про висунення кандидатури Шавкун О.Г., до присвоєння почесного   звання   України «Мати-героїня»

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміла та  особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах

5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про тимчасове виконання обов’язків опікуна щодо недієздатної Патюти Н.В.

6. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про тимчасове виконання обов’язків опікуна щодо недієздатної Хведчик Н.І.

7. Про влаштування до будинку-інтернату психоневрологічного типу недієздатного Білецького В.І.

8. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельний павільйон для продажу продовольчих товарів, з алкогольними напоями) ТОВ «УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ ПЕТРИК-ГРУП» на вул. 40-річчя Перемоги (біля будівлі № 6, магазин «Делікат»)

9. Про надання дозволу ТОВ "АТБ-Маркет" на розміщення рекламного щита на вул. Мазура (біля перехрестя з вул. Ржевська)

10. Про відмову в наданні дозволу ТОВ "АТБ-Маркет" на розміщення рекламної інформаційної стели на вул. Богдана Хмельницького (біля будівлі

№ 46-б)

11. Про вибуття малолітніх дітей з сім’ї патронатного вихователя

Додатково:

12. Про продовження строку перебування малолітньої в сім’ї патронатного вихователя.

___._____. 2022 року

субота-неділя 9:00 до 16.00