ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

чергового засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради

22.09.2022

1. Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІV квартал 2022 року

2. Про внесення змін до Програми, затвердженої рішенням міської ради від 24.06.2021 № 17-52/VIII «Про Програму розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, комунального некомерційного  підприємства «Смілянська міська лікарня» Смілянської міської ради на 2022-2024 роки»

3. Про  внесення змін до Програми, затвердженої рішенням міської ради від 24.06.2021 № 17-54/VIII «Про Програму розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська стоматологічна поліклініка» Смілянської міської ради на 2022-2024 роки»

4. Про внесення змін до фінансового плану, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.12.2021 № 576 «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська лікарня» Смілянської міської ради на 2022 рік»

5. Про напрямки використання коштів, які надійшли на поточний рахунок виконавчого комітету міської  ради, як благодійна та інша допомога, в умовах воєнного стану для забезпечення обороноздатності

6. Про виплату допомоги на поховання

7. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміла та особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах

8. Про затвердження висновку опікунської ради щодо звернення до суду із заявою про визнання недієздатним Атамася В.М.

9.  Про затвердження висновку опікунської ради про можливість виконання обов’язків опікуна Вовком Д.А. щодо Вовка А.М.

10. Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності Смілянської міської територіальної громади окремого індивідуально визначеного майна

11. Про утворення комісії з питання безоплатної передачі до комунальної власності Смілянської міської територіальної громади об’єктів житлового фонду, що перебувають на балансі ПрАТ «Смілянське племпідприємство»

12. Про проведення ярмарку «Осінній урожай 2022»

13. Про тимчасове закриття руху транспортних засобів по провулку Кольцова, від вулиці Степана Разіна до вулиці Наді Курченко, пов’язане з підключенням домоволодіння № 28 по провулку Кольцова до системи централізованого водопостачання