Закрити

ПОВТОРНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні  проект внесення змін до детального плану території, обмеженої межами земельних ділянок автозаправної станції ТОВ «ЕНДЖЕЛ КЕПІТАЛ» та автомийкою Онопрієнка В.І. та Норіна О.В. по вул. Незалежності з метою розміщення постів авто мийки та реконструкції існуючої станції технічного обслуговування із збільшенням параметрів забудови земельної ділянки в м. Сміла Черкаської

 

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» проводиться громадське обговорення проекту  детального плану території з метою реконструкції існуючої станції технічного обслуговування автомобілів та нове будівництво громадської вбиральні по вул. Незалежності у м. Сміла.

Мета розроблення детального плану території уточнення положень генерального плану міста, формування принципів планувальної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок, визначення містобудівних умов та обмежень, забезпечення комплексності забудови території.

Замовник проекту: управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради. Розробник проекту: ФОП Чеберяк Ю.В.

Проект детального плану території розроблено у зв’язку з містобудівною потребою відповідно до договору на розроблення містобудівної документації від 02.03.2023 № 19/23.

Детальний план розроблено на підставі рішення міської ради від 26.02.2022 50-99/VІІІ, з яким можна ознайомиться на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради https://smila-rada.gov.ua/ у рубриці «Міська влада» «Міська рада» «Рішення міської ради» або у рубриці «Містобудування та архітектура» «Громадські слухання».

Громадське обговорення щодо проекту містобудівної документації проводиться з 17.07.2023 по 21.08.2023.

Проект детального плану території разом із завданням на розроблення детального плану території розміщено на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради https://smila-rada.gov.ua/ у рубриці «Містобудування та архітектура» «Громадські слухання» 17.07.2023.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: начальник управління архітектури – головний архітектор Браунер С.М.

Пропозиції (зауваження) щодо проекту детального плану території приймаються з 17.07.2023 по 17.08.2023 від фізичних та юридичних осіб у письмовій (паперовій) або в електронній за електронною адресою (uarzzv@ukr.net) та/або усній формі під час громадських слухань в управлінні архітектури (вулиця Незалежності, буд. 37, ІІІ поверх ).

При подачі пропозицій (зауважень) фізичні особи зазначають прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), місце реєстрації з особистим підписом, юридичні особи – із зазначенням найменуванням та місце знаходження юридичної особи з підписом уповноваженої особи.

Пропозиції подані  після 17.08.2023 не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 17.08.2023 о 14:30 в приміщенні малого залу Будинку рад за адресою вул. Незалежності, буд. 37, ІІ поверх.

Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться з 14:00 до 14.30 та проводитися при умові ідентифікації фізичних осіб, представників юридичних осіб.

Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

Під час проведення громадських слухань у разі подання фізичними та юридичними особами пропозиції (зауважень) до проекту містобудівної документації у письмовому вигляді надати обґрунтування в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

Щоденно з 12.08.2023 о 12.00 протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань можна ознайомитись з матеріалами проекту містобудівної документації  на першому поверсі Будинку рад.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

19.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

19.04.2024 о 14.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

24.04.2024 о 10.00 - чергова сесія

25.04.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога