Закрити
12.04.2024 | 08:34

Декілька років мешканці Кута скаржились на проблемну зону в їх мікрорайоні. Вона заросла високими чагарниками, порослю. А, мовляв, через цю територію іде доріжка, якою часто ходять місцеві. Чому цю місцину так занедбали і хто винен, зараз з’ясовувати не будемо. Я обіцяв кутянам її розчистити цієї весни і ми це зробили.

 Сьогодні, озброївшись граблями, сокирами, лопатами та іншим інвентарем, майже сотня працівників виконавчого комітету долучились до прибирання в мікрорайоні Кут, влаштувавши справжню весняну толоку. До нас приєдналась група учнів ЦППРК, бо поруч їх гуртожиток і, хоч і маленька кількість, та допомагали місцеві жителі. 

Велику підготовчу роботу провели працівники СКП «Комунальник», які вирізали всі чагарники і поросль. Нам залишилось це зібрати і очистити територію від сміття. Прибрана площа сягає близько 4 гектарів, тож роботи вистачило усім.

Фактично за п’ять годин спільними зусиллями проблемна місцевість була розчищена. Учасники прибирання в мікрорайоні Кут, сподіваються, що місцеві жителі будуть тут і надалі підтримувати порядок. Все гілля забере ТОВ «Смілаенергопромтранс», сміття вивезли комунальники.

У Смілі місячник благоустрою ще триває. Тож закликаю всіх не стояти осторонь і долучатись. Ми всі маємо прибрати свої подвір’я, прибудинкові території та біля своїх офісів, підприємств і організацій. 

Давайте разом робити нашу Смілу затишною і охайною!

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

24.05.2024 о 14.30 - засідання комісії з питань самоврядування;

29.05.2024 о 10.00 - чергова сесія

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога