Закрити
29.09.2023 | 12:05

У період з 26 по 27 вересня поточного року працівниками Смілянського навчально-консультаційного пункту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області проведено функціональне навчання з працівниками закладів освіти Смілянської міської ради, які призначені відповідальними за підготовку та експлуатацію найпростіших укриттів. 

Заняття були проведені завідувачем НКП Карло П.І., майстром виробничого навчання Гончаренком С.В. та фахівцем відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету міської ради Ушаковим М.Г. 

Відповідно до робочої навчальної програми для даної категорії слухачів, фахівці Навчально-консультаційного пункту у м. Смілі розглянули питання щодо основних вимог керівних документів з напрямку створення безпечних умов перебування дітей і працівників у закладах освіти, алгоритму проведення заходів, необхідних для приведення захисної споруди в готовність до використання за призначенням, порядку використовування та проведення технічного обслуговування спеціального обладнання захисної споруди.  

Представник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету міської ради акцентував увагу слухачів стосовно загального стану захисних споруд у місті, зокрема у закладах освіти, а також на загальних недоліках та шляхах їх усунення.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.11.2023 о 10-00 сесія міської ради

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР