28.11.2022 | 18:12

23 листопада у міському краєзнавчому музеї відбулася тепла зустріч з нагоди відзначення 70-річчя від дня народження нашого земляка, почесного краєзнавця України, члена Національної спілки краєзнавців України, голови Смілянського міського товариства «Тясмин», історика, педагога Володимира Нікіфорова.

Щирі слова вітання та Грамоту виконавчого комітету Смілянської міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток краєзнавчого руху Черкащини, плідну науково-дослідницьку діяльність, популяризацію краєзнавчих надбань ювіляру адресувала заступник міського голови Тетяна Карло, яка наголосила на важливості надбань краєзнавчої роботи ювіляра для школярів, прищеплення їм любові до рідного краю, розвитку пізнавальних здібностей, наукового підходу до вивчення історичних фактів. Володимира Івановича також привітали  міський голова Сміли 1990-1998 років, засновник краєзнавчого руху в місті Олександр Котькало, голова Черкаської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України Валентин Лазуренко та його перший заступник Володимир Мельниченко, директор КП «Медіа-центр» Людмила Скороход, голова міськрайонної організації Національної Спілки журналістів України Юлія Харченко, директор міського краєзнавчого музею Надія Вілентко, почесний краєзнавець України Світлана Остапова. Музичне вітання ювіляру подарував вокальний гурт «Вербиченька»  БК ім.Т.Г.Шевченка.

___.___.2023 о ___.___ - ______________

субота-неділя 9:00 до 16.00