Закрити
27.03.2023 | 18:59

Учора свій ювілейний день народження святкувала прекрасна жінка, ветеран праці, голова жіночої ради міської організації ветеранів Нікітенко Валентина Афанасіївна.

Тож сьогодні празом з начальником Черкаської районної військової адміністрації Валерією Бандурко, головою Смілянської міської організації ветеранів України Миколою Якушенком та його заступником Віктором Іншаковим привітали ювілярку, подякували за багаторічну плідну працю. Із найкращими побажаннями вручили відзнаку "Почесний ветеран", пам'ятний орден "Незалежна Україна", грамоти та подарунки.

Валентина Афанасіївна працювала на різних відповідальних посадах, а останні 20 років перед виходом на заслужений відпочинок - начальником відділу кадрів електромеханічного заводу. Ініціативно, дбайливо ставилася до молодих спеціалістів, за що отримувала безліч нагород і заохочень від керівництва заводу і профільного Міністерства. Зараз бере активну участь у громадському житті міста, очоливши роботу з жінками, ветеранами війни, а особливо з сім'ями загиблих.

Бажаю Вам, шановна ювілярка, міцного здоров'я, сімейного благополуччя і звичайного людського щастя!

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

31.05.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн