Закрити
24.11.2022 | 13:52

23 листопада, у малій залі Будинку рад відбулася 51 сесія Смілянської міської ради VIII скликання. 

Перед початком засідання міський голова вручив подяку засновникам ТМ «KENT&AVER» за надану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, за турботу і участь, підтримку. Подякував за активну громадянську позицію, що виявляється в патріотизмі, розумінні та підтримці людей, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Побажав, щоб доброта та щедрість повернулися сторицею!  

Також Сергій Ананко прозвітував перед громадою за рік своєї роботи.

На сесії зареєструвалось 24 депутати із 34, тож кворум було дотримано. Присутні вшанували пам’ять всіх цивільних, дітей та військових, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України хвилиною мовчання. 

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, які були детально опрацьовані на засіданнях профільних постійних комісій.  В ході роботи сесії депутати розглянути 73 проекта рішення, з яких підтримали 71. Значну частину складали питання виділення коштів жителям міста та особам, що тимчасово проживають у місті, які опинилися в складних життєвих обставинах, земельні, бюджетні питання та питання комунальної власності територіальної громади. Інші стосувались внесення змін до раніше прийнятих рішень ради, житлово-комунального та соціально-економічного розвитку населення. 

З детальним порядком денним сесії можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.11.2023 о 10-00 сесія міської ради

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР