Закрити
25.05.2023 | 14:12

Тези прямого ефіру:

Працівники КП «Вод Гео» почали проводити рейди, щоб виявляти осіб, що здійснюють незаконний забір води із мереж водопостачання.

На вулиці Незалежності у центрі міста завершили переукладання частини мережі водопостачання. Влітку на цій ділянці тротуару відновлять покриття тротуарною плиткою.

Косарі СКП «Комунальник» працюють постійно. Але, на жаль, 5 працівників не встигають всі узбіччя міста тримати постійно у належному стані. Погода сприяє швидкому росту трави.

Процес усунення аварійної ямковості тимчасово призупиняється. Ця бригада буде здійснювати нанесення дорожньої розмітки.

Вже на наступному тижні будуть оголошені конкурсні закупівлі щодо виконання капітальних ремонтів вулиць Сміли.

Вже активно триває підготовка до наступного опалювального сезону. Відбуваються пуско-налагоджувальні роботи альтернативних джерел живлення.

До 1 червня завершать благоустрій та осучаснення центрального міського пляжу.

Самоорганізація жителів мікрорайону для прибирання будь-якого громадського об’єкта лише вітається. У такому разі буде надана комунальна техніка для вивезення сміття.

Управління архітектури має з’ясувати, на якій підставі на паркані Смілянського машинобудівного заводу розміщені рекламні банери.

Відповідно до листів МОН України у школах мають проводитись навчальні практики для учнів. Але на рівні міста прийняли рішення, що діти не залучаються до цієї практики без згоди батьків.

Проведена робота із підприємцями, що на території парку в мікрорайоні РПЗ почали заливати фундамент під капітальні споруди.

У зв’язку із браком бюджетних коштів в першу чергу ремонтуються укриття для навчальних закладів міста.

Одяг сцени у МБК вже і морально, і фізично є застарілим. Але його заміна вартує дуже дорого. У Смілі є більш нагальні потреби.

Створення Меморіального комплексу полеглим Героям розглядають в перспективі. Зараз міське керівництво вважає, що це не на часі.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

18.04.2024 о 9.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

18.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

19.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

19.04.2024 о 14.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

24.04.2024 о 10.00 - чергова сесія

25.04.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога