26.01.2023 | 19:31

Критична інфраструктура працює без змін. Цього тижня продовжуємо жити в умовах червоних графіків відключень електроенергії. Завдяки праці енергетиків вночі поки що є можливість не вимикати світло.

Більшість котелень працює відповідно до графіків. Майже в усіх мікрорайонах є цілодобове водопостачання. Водовідведенням місто забезпечене безперебійно. Вивезення сміття також відбувається регулярно.

Останні дні дуже активізувався ворог, почалися часті повітряні тривоги. Велике прохання бути обережними і не нехтувати правилами безпеки.

СКП «Комунальник» здійснює вивезення побутових відходів щоденно. Вивезення великогабаритного сміття здійснюється згідно графіків або по мірі його накопичення.

У Смілі наразі не повністю здійснюється роздільний збір сміття. Поки що окремо збирають лише пластикові відходи.

Плата за вивіз сміття дійсно підвищилася. За роз’ясненнями можна звернутися до управління житлово-комунального господарства або до СКП «Комунальник».

Мешканці Сміли можуть звертатися за потреби у Державну метрологічну службу у Черкасах, з якою співпрацюють комунальні підприємства міста. Створювати такий орган у Смілі наразі не доцільно.

16.04.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

18.04.2024 о 9.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

18.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

19.04.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності