Закрити
07.02.2023 | 20:12

 Сьогодні на базі Смілянської школи №11 урочисто відкрили «Освітній хаб». Це простір, де зможуть займатись та працювати діти із внутрішньо переміщених родин та вчителі-переселенці. Сюди можуть приходити не лише учні цієї школи, а з усіх навчальних закладів міста. Адже основна мета - дати дітям і педагогам повноцінно працювати під час онлайн-навчання. Ми всі розуміємо – сучасна освіта не можлива без використання гаджетів та технічної підтримки. 

Створення цього «Освітнього хабу» розпочалось із подарованих 25 ноутбуків представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Ми дуже вдячні за таку допомогу міжнародній організації. Доклали своїх зусиль, щоб такий інноваційний, комунікаційний майданчик був створений саме у Смілі і представники Черкаської ОВА, Черкаської РВА, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської облради. 

З вдячністю сьогодні потис руку всім цим людям, які завітали на відкриття. Адже для нашого міста це дуже важлива підтримка. Ми, в свою чергу, разом із керівництвом навчального закладу та благодійниками подбали про ремонт і облаштування приміщення «Освітнього хабу».

Сьогодні педагоги Смілянської школи №11 разом зі своїми учнями нам провели цікаву відеопрезентацію «Унікальність нас єднає». Ці діти приїхали у Смілу із різних куточків України, тож розповідали про родзинки своєї малої батьківщини.

В подальшому у цьому «Освітньому хабі» планується проведення ще багатьох просвітницьких та навчальних заходів. Ми, як влада, готові і надалі покращувати умови проживання і доступності до освітніх послуг у нашому місті для внутрішньо переміщених осіб.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн