Закрити
23.06.2022 | 16:13

Сьогодні, 23 червня, відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Олександра Лисенка. 

Присутніми затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на III квартал 2022 року,  контингент учнів в школах естетичного виховання на 2022-2023 навчальний рік та фінансові плани комунальних підприємств «Архітектурно-планувальне бюро» і «Світоч» на 2023 рік.

Члени виконкому розглянули та прийняли рішення щодо створення комісії з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів, стягнення заборгованості по податкам та зборам на території Смілянської міської територіальної громади. Опрацювали питання виплати допомоги на поховання та надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста та особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також затвердили висновки опікунської ради щодо визнання недієздатності та виконання обов’язків опікуна над недієздатними Смілянським психоневрологічним інтернатом.

Після обговорення члени виконкому підтримали рішення щодо відключення від мереж централізованого опалення будинків міста та встановлення тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань, які стосувались служби у справах дітей, що забезпечують соціальний захист та права неповнолітніх.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 34 питання порядку денного та по кожному прийняли рішення.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2022 о ____________.

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн