Якщо ви розмірковуєте з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал або потребуєте додаткових знань щодо відновлення роботи вашого бізнесу на новому місці – подавайте заявку на участь у тренінгу “Розпочни свій бізнес”,  за посиланням: https://crm.gurt.org.ua/syb_offline/, програма якого використовується у більш ніж 100 країнах.

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, проводить безоплатне навчання майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес».

Програма навчального триденного тренінгу включає такі теми:

• пошук та оцінка бізнес-ідеї

• маркетинговий план

• кадрове забезпечення

• організація та управління

• розрахунок собівартості

• фінансове планування

• можливості залучення фінансування

• написання бізнес-плану

В ході тренінгу учасники спробують себе у ролі підприємців через унікальну бізнес-гру, що розроблена Міжнародною організацією праці та відтворюється тільки сертифікованими тренерами в ході навчальної програми.

Графік проведення тренінгів та кінцевий термін прийому заявок:

12-14 вересня м. Ужгород (дедлайн 4 вересня )

13-15 вересня м. Біла Церква (дедлайн 4 вересня )

15-17 вересня м. Бровари (дедлайн 7 вересня)

16-18 вересня м. Мукачево (дедлайн 7 вересня)

22-24 вересня м. Кам’янець-Подільський (дедлайн 15 вересня)

Якщо ви проживаєте в одному із запропонованих міст, реєструйтеся, отримуйте знання для започаткування власної справи, систематизуйте бізнес-процеси, створюйте нові робочі місця та сприяйте відновленню економіки України разом!

Відібрані учасники отримають лист-запрошення  від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу.

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються.

12.04.2024 о 8.30 - чергове засідання виконавчого комітету

субота-неділя 9:00 до 16.00