17.06.2021 | 16:21

Вітаємо  та щиро захоплюємося спортсменами із футбольного клубу "OLIMP"-Сміла, адже вони вибороли І місце у дитячому Міжнародному турнірі з футболу «Yarna Cup-2021» у Болгарії.

Спочатку смілянська команда стала ЧЕМПІОНОМ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ з футболу серед юнаків 2006-07 р.н.

Потім смілянські юнаки, які представляють команду "ЗОРЯ-АКАДЕМІЯ", стали переможцями міжнародного турніру з футболу "NIKA CUP -2021", який проходив у місті КАМЧІЯ,БОЛГАРІЯ.

Наших футболістів тренували заслужені тренери, яким також особлива шана і подяка – це Вячеслав Коломиец,Дмитро Крамаренко, Руслан.

На міжнародному турнірі у Болгарії звання «Кращі гравці» отримали такі учасникиі нашої команди:

Іван Подоляк - кращий бомбардир турніру, Владислав Шевченко - кращий воротар турніру.

Смілянські футболісти ще раз довели, що вміють перемагати, боротись, підтримувати одне одного ,показувати високий рівень гри. Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому та продовжувати працювати над своїми здібностями.

4 серпня  о 10.00 – засідання адміністративної комісії (мала зала Будинку рад);

5 серпня о  9.00- позачергова сесія міської ради (вел. зала Будинку рад)

субота-неділя 9:00 до 16.00